ВИДИ ПОСЛУГ

Ми прагнемо зробити життя наших клієнтів простішим, зручнішим та комфортнішим, пропонуючи їм кращі автомобілі та сервіс такої якості, яку хочемо для себе. Ми прагнемо стати беззаперечним лідером продажу автомобілів та надання сервісних послуг в Україні.

Illustration

Нові автомобілі

На ваш вибір автомобілі 9-ти світових автомобільних марок: Toyota, Audi, Skoda, Volkswagen, Renault, Hyundai, Peugeot, Subaru, Mitsubishi.
Офіційна гарантія, сервісне обслуговування, вигідні умови кредитування, надійні страхові партнери.

Illustration

Сервісне обслуговування

Діагностика та сервісне обслуговування автомобілів на сучасному обладнанні в офіційних СТО.Обслуговування проводиться висококваліфікованими спеціалістами, які пройшли навчання в Німеччині та Японії узручний для вас день і час, який ви обираєте самостійно.

Illustration

Автомобілі з пробігом

Ви можете обрати автомобіль з сертифікатом перевірки техничного стану відповідно до міжнародних стандартів ISO, скористатися послугою Trade-In (обміняти свій б/у автомобіль на новий) або здати свій автомобіль на комісійний майданчик ДЦ.

Illustration

Малярно-кузовний ремонт

Дільниці для малярно-кузовного ремонту Холдингу оснащені новітнім обладнанням від провідних світових виробників. В сукупності з високою кваліфікацією персоналу та якістю використовуваних матеріалів ми можемо гарантувати відміний результат.