Розвиток персоналу

Найбільша цінність нашого Холдингу - це люди. Найкраще вкладення у бізнес, це вкладення у розвиток персоналу. Постійне навчання, практика та вдосконалення навиків наших працівників один з головних приорітетів GM GROUP.

Illustration

Тетяна Томчишин

Корпоративний бізнес - тренер Холдингу GM GROUP у спеціалізації: розвиток навичок продажів, управліньських компетенцій та Soft Skills. Автор, тренер та менеджер проектів.9 років тренерської роботи, 8 років в продажах та на керівних посадах.

Illustration

Тренінг "Інструменти ефективного управління""

Керівники відділів дилерських центрів GM Group прийняли участь у серії тренінгів «Інструменти ефективного управління» на яких спільно з нашим корпоративним бізнес-тренером активно попрацювали над розвитком навичок цілепокладання, планування, постановки завдань та делегування.

Illustration

Тренінг "Лідерство в дії! Керівник як наставник""

Відтак, від кожного керівника в Холдингу очікується не просто керувати, а й бути наставником для своєї команди – забезпечувати постійний розвиток, мотивацію, створення позитивного робочого середовища та стимулювання особистого росту кожного члена команди!

Illustration

Тренінг "Ефективна комунікація керівника""

На тренінгу учасники попрацювали над вибором ефективних стратегій комунікації, методами аргументації, проведенням дієвих нарад, наданням зворотного зв’язку високої якості для досягнення найкращих результатів професійної взаємодії.