Долучайся до команди GM GROUP

Родина нашого Холдингу

Це понад 25 років відданої та високо професійної праці у сфері автомобільного бізнесу.За цей час ми пройшли різні трансформації і переконалися, що найбільша наша цінність – це люди.Наші перемоги - це результат того, що колектив Холдингу, який працює в 7 областях України, завжди виступав як одна велика команда, згуртована спільними цілями, корпоративними цінностями і принципами.
Ми розвиваємо таланти, виховуємо лідерів та заохочуємо досягнення. Разом ми робимо все можливе, щоб наблизити мир в Україні.Позиція компанії чітка і прозора – засудження війни та допомога країні.

Наші співробітники:

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Впевнені у завтрашньому дні

У наших співробітників є гарантована зайнятість.
Під час COVID-19 ми відкривали нові напрямки бізнесу та створювали нові робочі місця і ми ні дня не були без роботи за час війни;

Artboard 46

Гарантовано отримують винагороду

Гарантована винагорода за свою роботу та можливість впливати на її розмір;

Забезпеченістьінструментами

Забезпечені всіма необхідними інструментами, матеріалами, спец-засобами для виконання своїх робочих завдань.

Офіційно працевлаштовані

та мають соціальні гарантії згідно законодавства України;

Постійний ріст і навчання

Мають змогу постійно вдосконалювати свої професійні навики за рахунок постійних навчань від Імпортерів та навчань всередині компанії;

Підтримка команди

Кожен наш співробітник, працюючи в GM GROUP, знає, що він – частинка великого Холдингу, і завжди може розраховувати на всебічну підтримку з боку керівництва та колег.

Наші цінності:

1. Довіра2. Партнерство3. Відповідальність4. Швидкість5. Результативність

У нас присутня культура досягнень та постійного вдосконалення. Ми завжди ставимо перед собою амбітні цілі.
Наші клієнти та співробітники, їх потреби, мрії та цілі – основа всієї нашої діяльності. Високі фінансові показники дозволяють нам інвестувати в людей та послуги.

Illustration

Що нам важливо в кандидаті?

1

Чесність та відвертість.

Ми завжди прагнемо робити правильні речі. Ми чесні та відверті один з одним. Кожен може прямо повідомити іншому те, що не подобається в його поведінці або в роботі. Ми не сприймаємо перекручування інформації. Кожен може помилитись, але має бути готовим визнавати свої помилки і бути готовими до змін. Для нас це маркер адекватності. Такі вимоги ми ставимо до себе і вимагаємо від наших кандидатів.

2

Бажання працювати.

Ми обожнюємо справу, якою займаємось уже більше 25 років. Тому нам важливо переконатися, що кандидат має чітку мотивацію працювати.Ми глибоко переконані, що тільки той працівник, який має бажання працювати може отримати задоволення від роботи, а значить: може досягти успіху у своїй професійній сфері.

3

Бажання навчатися.

У нас культура безперервного вдосконалення. Ми використовуємо передові технології у всіх сферах своєї діяльності.Тому нам потрібні працівники, які будуть відкритими для навчання та розвитку, а також будуть готовими швидко адаптуватися до змін та нових викликів в робочому середовищі.

4

Командність.


Наші перемоги - це результат того, що колектив Холдингу, який працює в різних містах України, завжди виступає як одна велика команда, згуртована спільними цілями, корпоративними цінностями та принципами.Ми хочемо щоб кандидат хотів працювати у команді та вболівав за спільний результат.

5

Прагнення до досягнень.

Нам подобаються люди, які здатні надихати і заряджати енергією себе і оточуючих.Ми орієнтировані на досягнення високих результатів у нашій професійній сфері та високу якість виконання.Ми постійно аналізуємо якість виконання своєї роботи.Ми досягаємо цілей та стараємося зробити більше, ніж від нас очікували.Тому ми шукаємо працівників, які готові якісно працювати та постійно поліпшувати свої результати, шукати нові шляхи вирішення задач.

6

Цінності.


Для нас важливо, щоб цінності наших кандидатів відповідали цінностям нашого Холдингу.

Наші контакти:

Illustration

Олена АрсенюкHR - менеджер Холдингу

Ви можете поставити нам запитання за телефоном або, написавши листа.
Якщо ти той , кого ми шукаємо, відправляй своє резюме та свою історію.

+38 067 673 76 56au.mk.puorgmg%40rh

Немає вакансії, яка вам підходить? Проявить ініциативу, відправте резюме нам на пошту

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.